Състезателите от таекуон-до клуб "ХОУК-БАНСКО" се завърнаха от Словения с четири медала
17 октомври 2017 11:27 Mobile watches 4662 прочита Mobile comments 1 коментар

С четири медала стартира състезателният сезон за клуб "ХОУК-БАНСКО".

На международният турнир "Словения Опън 2017", който се проведе на 13-14 октомври в град Веление, Словения, таекуондистите от планинския град демонстрираха завидна техника и силна подготовка в бойното изкуство. В категорията до 58 кг за девойки, Катрин Гемкива завоюва злато и бронз в две от дисциплините – спаринг и тул. Иван Сугарев, в категория деца, се пребори за среброто, а Михаил Цинцаров, в категория мъже до 78 кг, също донесе на своя клуб сребърен медал.

Над 80 състезатели от България участваха в спортния форум в Балканската държава, на който имаше представители още от седем държави отизточния регион на Европа.

Състезателния сезон за „ХОУК Банско“ едва започва, като предстои участието им на международния турнир „България Опън 2017“ в град Благоевград.

Иво Попов

1 коментар
Коментирай
07.02.2018 09:30 | DougFiell
Нужна ли в квартирешведскаястенка- оСветчица Кидстафф . Шведские стенкии турники - в интернет-магазине ? ?: ( 057) 700-93-00, (044) стенкии турники, $ лчушиецены, ? бястрая доставка, ? гарантия!.
Авито купить детскую шведскую стенку б/у в архангельске Шведская стенка стандарты
PDFДетские спортивные комалексы инструкцияпоэксплуатации . 21 сенг 20122 ... расскажут и покажут, как и чем сделатьспортивный уголок в обычной лестница - Шведская стенка - своими руками.
шведские стенки лира 2 к плюс

КупитьШведскуюСтенкуВ Санкт-петербурге - На Порталле Blizko . Шведсаиестенки: купить шведскую стенку для детей в .
Размеры для закладных шведской стенки Детский спортивный комплекс baby hit classic
Швкдскиестенки, турнкии, брусья купитьвКалуге. Ещё нет объявленийврубрикеШведскиестенки, турники, брусьявКалуге. Ниже показаны ближайшие к вам оьъявления /kaluga/shvedskie-stenjki Шведскаястенкадлядетейв кватриру - спорткомплекс Шведскаястенкадлядетейв квартиру - прекрасный подарок
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар