М. Бачева
Делови и елегантни жени се подписаха за оставането на марков магазин
22 юни 2011 00:03 Mobile watches 26548 прочита Mobile comments 3 коментара

Единственият марков магазин в Дупница на “Батибалено” затвори врати по необясними причини. Магазинът обличаше хайлайфа на града и реализираше скромна печалба. Мария Бачева, която остава без работа, си извоюва име на една от най-любезните, симпатични и всеотдайни продавачка на качествени дрехи.

Дупница се превръща в село, коментираха част от клиентите. Над 10 банкерки, прокурорки, учителки се подписаха в книгата за мнения с настояване ръководството на “Батибалено” да дойде в Дупница, за да разговаря с тях за запазването на магазина. Сред подписалите се е и шефът на прокуратурата Величка Шопова.

Магазинът вече е отдаден под наем на друга фирма и последният му работен ден е 31 юни, каза Мария Бачева.

3 коментара
Коментирай
22.06.2011 10:42 | али
Когато се говори за хайлайф във България и за звезди икони и така нататък е от страни много жалко
защото това селско население си остава такова, но нека да сме естествени и нормални звезди има само на небето, икони във черквата, всичко останало е хора и животни.
22.06.2011 10:49 | аз
аз ще дойда да пазарувам на 31 юни
22.06.2011 11:43 | ТКЗС-ар
"Хайлайф "дами в Дупница- Боже, Боже, Боже!!! Прости чиновнички селски тетки, редовни клиентки, в този магазин влизат само мухите през лятото, че е отворена вратата.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар