


Raffy тераса - бар, който вчера отвори врати в центъра на Благоевград, срещу МОЛ Ларго привлече клиентите на съседните заведения, предлагащи торти, пасти, сладоледи, кафе, веднага след откриването си. Дали от любопитство или заради популярността на веригата след отварянето на терасата клиентите от съседните подобни заведения се пренесоха там. Факт е, че веригата е с утвърден имидж, заради сладкарските изкушения и сладоледите, които са уникални по рода си, както и с разнообразието на кухнята си.
Веригата има представителства в София, които са силно привлекателни за клиентите. Появата на Raffy в Благоевград ще нанесе удар върху намиращите се в съседство сладкарници, с подобно предлагане. Засега работи само терасата на бар Raffy, съвсем скоро ще отвори и ресторантът, ремонтиран на мястото на бившето кафене Плаза.
Р. Андонов
А и само отпред е оправено, а вътре си е ПЛАЗА....
Да се отворят улиците за хората, а заведенията да отворят витрини в които да седят
безработните кибици. Не правя асоциация с Амстердам! А може и да правя!
Но, и това е необходимо на един ЕВРОПЕЙСКИ град.
Та по този повод г-н кмете само предлагам НИКАКВИ МПСта по плочките в ЦГЧ!
Зареждането на магазини и заведения само с ръчни колички, защото плащаме
/данък сгради, такса смет, такса МПС и такси за всички услуги от общината/ затова
заслужаваме поне да се разхождаме спокойно по улиците!
гуми. Те чупят плочките. Достатъчно е само един патрул да глобява и въпроса ще се
реши с парите за ремонт на площадното пространство! Бъдете поздравени!
Ще прокопсат..... макар че то там локацията прави оборота.... каквото и да предлагаш..... както и да го правиш.....
Дано поне тоалетните поддържат по-добре от софийските, че.....
Водата в Рафи Благоевград - 330 мл бутилката е 1. 80 лв.
Водата в Рафи София, бул. Витоша - 330 мл бутилката е 1. 20 лв.
Алкохолните коктейли в много заведения в София варират - 7-8 лв, в Рафи Благоевград са 9 лв.
Останалите комплексарщини ще ги подмина, просто не заслужават коментар.
Щом ти харесва обслужването, "сянката" и "удобните" нови столове и маси, и ти харесва да те стрижат, прав ти път. Ние няма да повторим!
Това, че са по-високи цените има и друг ефект (търсен ефект) - гони цървулите, които ще направят 2-3 лв сметка и ще заемат масата с часове, седейки и оглеждайки се. Така заведението ще има клиенти, които си заслужават обслужването и инвестицията.
Поздрави на всички "подстригани" и не ходете повече на фризьор там. Така ще бъде приятно за нас заведението.
Оценка: -1 (5 гласа)
Raffy не е заведение за цървули. Ако седите цяла вечер на една кола и едно кафе (както сте свикнали в кристал и другите подобни), няма да получите подобаващо обслужване. Raffy е класа над всички заведения от този клас в града. Редовно обядвам в Raffy на бул. Витоша, така че мога да кажа, че цените, макар и по-високи, си заслужават!
Това, че са по-високи цените има и друг ефект (търсен ефект) - гони цървулите, които ще направят 2-3 лв сметка и ще заемат масата с часове, седейки и оглеждайки се. Така заведението ще има клиенти, които си заслужават обслужването и инвестицията.
Поздрави на всички "подстригани" и не ходете повече на фризьор там. Така ще бъде приятно за нас заведението.
Това си е същата дупка, както преди... чакаш дълго време да те обслужат..
Не знам какво ядеш в София, но аз не бих рискувал да ям в такава дупка, дори и президента да ми я препоръча. пий си хапчетата и не казвай какво и къде е хубаво
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.