Дрогираха, изнасилиха и ограбиха млада жена в Слънчев бряг
27 юни 2026 01:25 Mobile watches 2331 прочита Mobile comments 6 коментара

Трима мъже са задържани от служителите на РУ-Несебър по подозрение за изнасилване и кражба на 16 юни т.г. в Слънчев бряг, съобщи Апелативният съд в Бургас. Денис Д., Петко Б. и Кънчо А. са привлечени като обвиняеми за престъпления, извършени срещу млада жена, пише Флагман.бг.

Според данните от разследването Денис Д., Петко Б. и Кънчо А. се разхождали в курортния комплекс, когато по улицата срещнали младо момиче. Мъжете я поканили да пие с тях. Тя се доверила на новите си приятели и споделила по няколко водки с тях.

Мъжете обаче сложили в алкохолната ѝ напитка наркотични вещества - метамфетамин. От пикото и алкохола момичето започнало да става неадекватно и започнало да губи представа за случващото се. Тогава Петко Б. я придърпал в близките храсти и започнал да я целува и опипва по тялото.

Въпреки сексуалните действия Петко не успял да достигне до пълна възбуда, за да премине към следващата фаза. Затова той казал на приятеля си Кънчо да му направи френска любов, за да успее да получи ерекция. В крайна сметка Петко успял да осъществи полов акт с дрогираното момиче, но вероятно заради употребата на алкохол и наркотични вещества мъжът не успял да стигне до края, оставяйки с усещане за празнота.

Затова Петко отново се обърнал за помощ към своя авер Кънчо, пак с апел за орална любов, за да достигне до „физическото освобождаване“. Кънчо веднага откликнал на молбата на своя приятел и му съдействал. Така мисията била успешна.

След това Денис и Петко преджобили беззащитно лежащата в храстите девойка, взели ѝ портмонето с парите и дебитните карти и изтеглили неясна към момента парична сума. След това повикали такси за момичето. Платили услугата с нейните пари, без изобщо да насочат таксиметровия шофьор накъде да кара и изчезнали в неизвестна посока.

Водачът обаче се осъмнил, че нещо се случва, след като видял в какво състояние е девойката и позвънил на тел. 112. 

Само за броени часове тримата мъже били установени и задържани от служителите на РУ-Несебър. 

Информация за случката до медиите така и не бе изпратена. Мерките за неотклонение на лицата също вече са били гледани от Окръжния съд в Бургас. Едва днес става ясно, че задържаните оспорват наложените им мерки. 

От прессъобщение на Апелативния съд става ясно, че „...П. Б. е привлечен като обвиняем в извършването на две отделни престъпления.

За това, че на 16.06.2026г. в к.к. Слънчев бряг се съвкупил с лице от женски пол, лишено от възможност за самоотбрана поради алкохолно опиване, и то без нейно съгласие, и за това, че в съучастие като съизвършител с Д. Д., използвал платежен инструмент - дебитна карта, без съгласието на титуляра - пострадалото лице от женски пол, като  наредил успешни трансакции на парични суми“./Blitz.bg

27.06.2026 06:36 | Поп Нафърфорий
Тримата май са мангусти, а жадната мома ще да е някоя украинска "бежанка"...
.
27.06.2026 08:36 | ...
Трима мъже са я поканили да пие водка с тях и тя се е съгласила? Това не ви ли се струва нередно и ненормално? Доверяват се на психопати и изроди и после реват, а от нормални хора бягат на 100 м разстояние. Повечето жени разсъждават като малки деца.
27.06.2026 08:58 | Мусейбе Сикиш
Момата май е разчитала да заработи някое евро, ама “индианците“ са я преебали безплатно, че и са я обрали и сега реве... Га яде кИфтетата (пи водката) не рИва, пък сега рИвеш!
27.06.2026 10:05 | 666
Да разбираме ли, че гангбангът е бил неприятно преживяване и за четиримата? :D Лумпените са смесвали водка с наркотици и дружинката се е озовала в РПУ-то намръщена. :D :D
27.06.2026 14:14 | Дагоду Хаш
Трудно е вдигнал "самолета" друсаният мангал, че другият педро и минети му правил...
27.06.2026 18:40 | 456
Е, каков е тоа изнасилвач като уя му не става ??
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар