ПАОК е на полуфинал за Купата на Гърция, Десподов почива в реванша с Пансерайкос
01 февруари 2024 00:11 Mobile watches 1806 прочита Mobile comments 0 коментара

Отборът на Кирил Десподов ПАОК се класира на полуфиналите за Купата на Гърция след 9:0 общ резултат над Пансерайкос. Капитанът на българския национален отбор почива в реванша, който съотборниците му спечелиха с 5:0.

На полувремето те водеха с 2:0 след головете на Стефанос Цимас в 20-ата минута и Андрия Живкович в 26-ата, пише "Труд".

Живкович получи една топка в центъра на терена, контраатаката се разви отлично за футболистите на ПАОК, а сърбинът реши сам да довърши всичко и с помощта на гредата матира вратаря на съперника. В последните 10 минути на двубоя се разписаха Рикардо Андре, Брандон и Йоанис Константелиас.

На полуфиналите за Купата ПАОК ще играе срещу Панатинайкос, който победи Атромитос с 2:0 в реванша. Тимът на бившия наставник на ЦСКА Саша Илич спечели с 2:1 срещу зелените в първия мач.