Андреа стана на 33! Дупничанката М. Валериева я изненада с мъфини от захарни... фалоси
25 януари 2020 12:16 Mobile watches 13944 прочита Mobile comments 6 коментара

С поредица от забавления, певицата Андреа от Сапарева баня отбеляза своя 33 рожден ден. След като мината година тя празнува в далечен Тайланд, през 2020 реши да вдигне наздравици с най-близките си приятели в столично заведение.

Бившата половинка на Кубрат Пулев не отбеляза мястото на тържеството, но в поредица от сторита направи своите почитатели съпричастни към култовата вечер. Пищна украса от стотици разноцветни балони, голям надпис Happy Birthday и много цветя очакваше всички гости на събитието, а плеймейтката от Дупница Моника Валериева изненада рожденичката с много неприличен подарък. Става въпрос за мъфини, върху които бяха поставени... захарни пениси с папионка и шапка, видя trafficnews.bg.

„Ти си луда“, беше реакцията на Андреа, която шерна стори на сладкия сюрприз. Наредени около него бяха и други кексчета с името на певицата, златна корона и разноцветни панделки отгоре. В така специалния ден, рожденичката избра да облече секси рокля в бял цвят, а най-добрата й приятелка се появи на тържеството с екстравагантен тоалет в пурпурен цвят.

6 коментара
Коментирай
25.01.2020 12:25 | Игроорец
Простакесите са навсякъде. Да й подарят апчета за отслабване. Пълни селяндурки
25.01.2020 15:02 | saroan
Екстра джет за минет, не говоря за сладураните с национален "статут", а за подигравката с "рома" капут до тях. На здраве и м... ………………………………….!
25.01.2020 15:03 | saroian
Екстра джет за минет, не говоря за сладураните с национален "статут", а за подигравката с "рома" капут до тях. На здраве и м... ………………………………….!
25.01.2020 22:11 | Очаквано
За някой лев изкопахте дъното.
26.01.2020 00:39 | bobi
хахха стига сте рекламирали тия пачаври бе
03.02.2020 02:03 | Анонимен
Занимавате ни с глупости
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар