Намушкаха жена при опит за грабеж в Дупница
15 февруари 2026 14:10 Mobile watches 15267 прочита Mobile comments 10 коментара

Пострадалата е приета в софийска болница

Жена е намушкана с нож около 04:00 часа тази нощ. По първоначална информация две приятелки са седели и разговаряли в беседка в градския парк, когато към тях се приближил непознат мъж. Той поискал пари и ги заплашил с нож. Макар че били склонни да му дадат наличните си средства, нападателят внезапно посегнал и намушкал едната от тях в областта на корема.

Работи се по изясняването на фактите по случая, образувано е досъдебно производство, съобщи говорителят на ОДМВР-Кюстендил Катя Табачка.

Пострадалата е транспортирана по спешност и настанена в болнично заведение в София с порезна рана в коремната област.  Състоянието ѝ се изяснява, като към момента няма официални данни за опасност за живота ѝ.

От полицията в Дупница потвърдиха, че се извършват активни оперативно-издирвателни действия за установяване и задържане на извършителя. 

Проверяват се записи от охранителни камери в района и разпитват свидетели. Очаква се повече информация след приключване на първоначалните процесуално-следствени действия.

М. Иванов

15.02.2026 15:17 | Поп Вечерко
Много важен трябва да е бил този разговор, че да се води на пейка отвън на теферич през Февруари и то в 04:00 часа посред нощ?!?
15.02.2026 15:18 | Асен
Лелеле не съм чул я бех на яхиново у басейно е са като го намерим тоя наркоман само да не е от мангалите че там ме е страх и па ке духаме на мангалите.
15.02.2026 15:19 | Щерю
Мене наркоманите само ме биха ама момичето са го и ръгали еми нема не можеме с колегите да се справиме те мойте колеги им козируват и са на здравей здрасти с тях
15.02.2026 15:21 | ЗАпознат
Е вие що очоквате по дупница уни ченгетата си пият кафето с наркоманите на абстиненция къде са я вижте го тоя Криси димитров пълен дилър и наркоман с какви ченгета контактува на стрелбището зад спортната гара разпределителна там за дилъри и ченгета
15.02.2026 16:46 | Plamen 99
По дупница от младите 50 процента шмъркат амфети ченгетата да не се прават на ударени ударила го е абстиненцята и почнал да ръга малките ку*ви
15.02.2026 16:50 | Valkata
Ако е некой наркоман като тоя Стършелов с висящите дела къде куките го пазат и поврежда полицейски коли реже гумите на полицаи ке го хванат за уя
15.02.2026 17:03 | GDBOP
Едно време се правеше профилактика некой като го видат патрулките към 4-5 сабале го проверяваха ама сега младите полицаи като тоя Харизанов не им обръщат внимание а и не се знае дали не говориме за системен чадър като този на развесена върба над наркодилъри и наркомани
15.02.2026 19:42 | Жане
Това сигурно е тоя наркоман силвестър благоев едно време къде продаваше от казармите той от тия амфети превърте
15.02.2026 21:59 | Dir.bg
шо става по сандански с извесните дилъри ильо фараона бойко чипонката ангел кубала фъркача ромео много багаж зимат от вносителите оборотни са а
16.02.2026 11:12 | Щеро
Това да не е моя приятел къде го еее в калушо Васил пе да ла Георгиев . Къде скоро време ще има ба#ут по ч е ло то
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар