Нападнаха и ограбиха малолетно момче в Благоевград
22 юни 2026 12:18 Mobile watches 13342 прочита Mobile comments 11 коментара

Около 21:10 часа на 21.06.2026 г., малолетно момче от гр. Благоевград е съобщило в районното управление, че около 21:05 часа на същата дата в района на ул. „Братя Иванови“ в гр. Благоевград непознат за него младеж е отнел от джоба му портфейл със сумата от около 52 евро в него и се е отправил в неизвестна посока.


За случая е уведомена РП-Благоевград и е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

22.06.2026 12:39 | Ели
Гришата ли е крадеца?
22.06.2026 12:41 | Фентанил
Фентанила
22.06.2026 13:10 | Фрик
Там действа групата на Гришата, Пиратчето, Роби някой от тях ще е
22.06.2026 13:23 | свинктеро
ебати oтрепките още ли има такива в благоев.. аре полицайте навсякъде е осеяно с камери свършете си работата и ги заключете тия търтей да полежат некоя година за 50 евро
22.06.2026 13:43 | Благоевград
На паркинга на Кауфланд в Благоевград постоянно има млади цигани които оглеждат паркиралите коли, търсят пари от хората и ги притесняват.
22.06.2026 13:53 | Ivana
Do koga she se prodava droga v toq ymrel grad v strumsko elenovo e strashno
22.06.2026 14:26 | Само глупости
Каде е бе тая дрога тоя ноя наш град? Само ние наркомани те ли не можем да я намерим? Пълно е пълно е па като търсиш никаде няма
22.06.2026 14:36 | ...
Всяка вечер там се събират наркомани Гришата, Пирато и кой ли още не, ама заспалите криминална в първо районно нищо не правят
22.06.2026 15:23 | nasko
е вие що мислите са контигенто че се раздвижи летно време навънка е топло и през ноща че си висат че си пият друсат
22.06.2026 20:19 | До горния
Има от къде да намериш. Румен Реджепа от Илинденци продава с оная отрепана помия Мима Улавата.
22.06.2026 21:28 | Ivan Petrov
Да ве се ачкам на драсканиците кефеви
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар