Окръжен съд Благоевград отмени гаранцията на РС Сандански и върна в ареста Жоро Банана, наръгал с нож охранител в казино от ревност
25 юни 2026 15:54 Mobile watches 11792 прочита Mobile comments 28 коментара

Окръжен съд Благоевград отмени определението на Районен съд  Сандански, с което под гаранция бе освободен санданчанинът Георги А., известен с прякора Жоро Банана, и постанови той отново да бъде задържан под стража.

Решението бе взето след проведено съдебно заседание  за обжалване на мярката за неотклонение и идва дни след като първоначалното освобождаване предизвика сериозно обществено недоволство в Сандански.

Припомняме, че  преди дни Георги А. нападнал охранител в казино по време на работа. По данни по случая между двамата възникнал конфликт, свързан с лични отношения и подозрения за връзка с неговата съпруга. При ескалацията нападателят извадил нож и нанесъл множество удари.

Пострадалият охранител е получил седем прободни рани и е бил настанен за лечение в болнично заведение след значителна кръвозагуба. В съдебна зала Банана заяви, че съпругата му е изневерила с охранителя и той искал да говори с него по въпроса. Охранителят обаче му се подиграл и не приел думите му насериозно. "Видях ги в двора на леля и да се натискат, хванах ги, не знам защо го направих, разказа Жоро Банана пред съда. 

Първоначалното решение на Районен съд – Сандански, постановено от съдия Р. Калугерова, с което обвиняемият бе пуснат под гаранция, предизвика остра реакция сред близките на пострадалия и част от обществеността в курортния град. Роднини на ранения заявиха, че са крайно недоволни от съдебния акт и незабавно са настояли за неговото обжалване.

Към момента Георги А. ще отговаря по повдигнатото му обвинение за причиняване на средна телесна повреда. Разследването по случая продължава.

Г. ГЕОРГИЕВА 

 

25.06.2026 16:05 | ...
Половината население на Сандански трябва да е в затворите заедно с много простакеси и наркоманки. Уникални туземци има в това населено място.
25.06.2026 16:08 | Венко
До Станислав Петков - Плевенския жена ти гълта яко брато и не е по назад поне банана излезна мъжкар защити си семейството а ти умряло куче с 2 байпаса хем ше ти чукат жената хем ше си седиш дрогиран 24/7
25.06.2026 16:12 | свинктеро
а тоя охранител как се казва горкото момче? хванало се да работи в казино с най-пропадналата клиентела на света
25.06.2026 16:35 | 123
Ако всяка жена в Сандански си прави клоунади да си върти задника пред различни хора, значи кьорав човек няма да остане на свобода и да работи. Всички са се запътили към затворите. Това не е общество, а сбирщина животни, които не се съобразяват с никого.
25.06.2026 16:41 | Ohranitel
Ohranitela vsichki znaem kakwa my e bila celta s tazi jena vsichko za pari pravi se na golyam play boy kato vzima na horata jenite taja stava
25.06.2026 17:03 | Мда
Тоя пуска жена му на приятели за 200 евро. Снима ги и после изнудват завалията.
25.06.2026 17:09 | 17.05.1976г.
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" (от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Писах преди време на Гнусната и Чистокръвна МАНГАЛКА "nadezhda doycheva" с Грознио и Увиснал Нос (Типично Циганска Черта) она па си затри профило от сатанинската платформа тик ток. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
25.06.2026 17:11 | Мангалката дойчева
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос (Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие
25.06.2026 17:12 | Бивш от МВР76
Знам го надежда дойчева, знам го, че си Мангалка (Чистокръвна) с главна буква. Това е Много Срамно. Откъде го вадиш това високо самочувствие. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
25.06.2026 17:12 | Мангалката дойчева
!!! nadezhda doycheva !!! Използвайте гугъл. Отиди на изображения. Фейскенефбук (фейсбук). СНИМКА. Ето я Гнусната Мангалка и Чистокръвна Циганка надежда дойчева с Грознио и Увиснал Нос (Типично Циганска Черта). Откъде го вадиш това самочувствие.
25.06.2026 17:13 | Мангалката дойчева
!!! Но в цялата история изведнъж отново изскача Надежда Дойчева, за която в сайт се твърди, а и Господари на ефира са я показвали заедно с Полина Станчева – Хамид, че са изнасяли момичета за проститутки в Турция. Самата Надежда Дойчева рекетира от няколко години майката на Никола Константина Корчева и самия Никола за десетки хиляди евро. Тя го вкара в затвора, без да има нито един документ срещу него, защото имала големи връзки навсякъде. !!
25.06.2026 17:22 | караваната на Кончето
Здрасти, Сашко. Къде се изгуби па ли в психото кога те пуснаха. Бивш наркоман, бивша проститутки и бивш граничен полицай нема Сашко. Па добре, че си евангелист не си станал резана карабина.
25.06.2026 17:23 | караваната на Кончето
Нема да прочетеш убава новина Сашко. Благоевград е пълен с циииигани и даже пакистанци и индийци с чалми. Нема оправия.
25.06.2026 17:50 | салама
до началника на рпу Сандански Светотлав Николов. Къде спиш един пикльо
Васко Стоянов разкарва трева със счупения джип и шофира дрогиран Е4431НК
25.06.2026 18:06 | Ribata
Ymrete sichki be bokluci deba i smeshmoto naselenie
25.06.2026 18:14 | Чистка
Сега всички съди от РС Сандански да си подадат оставките, да не чакат от ВСС да им ги поискат, доказаха че са корумпирани и прости
25.06.2026 18:14 | Читател
Сложете го в една килия със съдията от Сандански, дето го пусна под гаранция ;
25.06.2026 18:26 | 123
А на бас, че и съдията, ако види, че жена му се натиска с друг пред очите му, би реагирал по същия начин, полицаите също. Не е трябвало да е с такава разпоретина от самото начало.
25.06.2026 18:36 | 123
И не разбрахме как се казва жена му. Ако пак стане сбиване заради нея, на съдията пак няма да му дреме на г. за, че тя разбърква такива свинщини.
25.06.2026 19:00 | 17.05.1976г.
Гнусна и Зла и Чистокръвна МАНГАЛКО надеждо дойчева с Грознио и Увиснал Нос (типично циганска черта) от колко години ти Е.. б.. а.. в.. а.. м М.. а.. й.. к.. а.. т.. а МАНГАЛСКА у сатанинското интернет пространство. От колко години. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
25.06.2026 19:02 | 17.05.1976г.
До "караваната на Кончето". Нема бивши футболисти. Нема бивши полицай. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
25.06.2026 19:15 | Банана
Иска да чука.. а жена ми, но трябва и да плаща. Симона е най оборотите к. р. а в града.
25.06.2026 19:34 | Трибуна Вихрен
Ами другия е*ач, директорчето на четвърто! Къде се е покрил горкия.. Сандански му стана малък!
25.06.2026 19:56 | Monika
Mnogo dobre si napravil a taq spi mnogo hora dano te pusnàt
25.06.2026 21:06 | Redjepa Ilindenci
Az sam nai dobree. Gledam si nivite pod Ilindenci i si prodavam trevata. Vzeh nai golemata marsha na Blagoevgrad i sega se chudq s kakvo da q ranq che i injekciite koito i biq ne i pomagat da otslabne. Toz gligan Mima Ulavata nema naqjdane nito napivane. Da ne govorim za kokata. Ako vsichi badjanavi na Mima se hvanem shte stignem chak do Vraca.
25.06.2026 21:16 | Monika
Hoveka e zagazil ti za teb li govolih lud li si kaji
25.06.2026 21:29 | Мони
Те имат много общо двамата за това говори горния. Които знае знае. Всички знаем нали Реджеп мръсно копеле двулично.
25.06.2026 21:36 | Monika
Kakwo obho ima taq parantiq simona
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар