Камион премина през мантинелата и връхлетя в насрещното на АМ „Струма“ /Видео/
25 юни 2026 14:14 Mobile watches 9706 прочита Mobile comments 3 коментара

Нов инцидент – същият сценарий

Нов инцидент с камион, преминал през мантинелата в насрещното. Този път е на магистрала "Струма", до Суходол, при разклона за Бучино.  

Катастрофата е станала малко след 13:00 ч., а за нея алармираха първо читатели на Dariknews.bg и потребители в страницата "Катастрофи в София", където е публикувано и видео от мястото на инцидента.   

На кадрите се виждат няколко коли около камиона, но все още не е ясно дали са засегнати. 

Към момента няма информация за причините за инцидента. По данни на БНТ има един пострадал човек.  

В района се е образувала тапа

Вчера лек автомобил бе пометен от тир на магистрала "Тракия" - при 290 км, край Ямбол. На място загинаха две деветгодишни момчета от футболната школа на столичния клуб "Славия". Живота си загуби и шофьорът, който е баща на едното от децата. В болница се борят за живота на жена, пътувала в автомобила, а мъж е с малко по-леки, но също сериозни наранявания. 

25.06.2026 14:31 | Мдаа
Нормално в БГ
ДАЙ и КАТ за 20 евро си затварят очите
25.06.2026 17:23 | Блиц
ТОДОР ЖИВКОВ И ХИТЛЕР КЪДЕ СА
25.06.2026 17:45 | Плажо баражо
На тиквата магистралите. Нема такава държава.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар