Кметът М. Байкушев: Посрещаме горещините с 24 обществени чешми
22 юни 2026 10:15 Mobile watches 3364 прочита Mobile comments 9 коментара

В Благоевград посрещаме горещините с 24 обществени чешми, които осигуряват свободен достъп до питейна вода в различни части на града, това съобщи в личната си страница благоевградкият градоначалник Методи Байкушев. . 
 Въстановихе и подменихме голяма част от съществуващи чешми на ключови места – в паркове, около детски площадки, по пешеходни маршрути и в кварталите. Целта ни е в горещите летни дни жителите и гостите на града да имат лесен достъп до чиста питейна вода. 
 Работим по осигуряване на вода или решаване на проблеми с канала на още 6 чешми: на бул. „Кирил и Методий“ (при кафе Радината), старата малка чешмичка до езерото на „Бачиново"; на ул. „Освобождение" (жк. Струмско), в горната част на парк „Даме Груев" (между двете детски площадки), на ул. „Брегалница" (до СОУИЧЕ и Колежа по туризъм) и във „Вароша" - до Царския клуб 

22.06.2026 10:40 | Хах
Да еб@ в селяко, тая вода ке те продриска. Пии ти от нея
22.06.2026 11:36 | шшш
Гном, оправи улиците като хората. стига крадете. На всеки дъжд Благоевград е под вода.
22.06.2026 12:25 | Смешник
Нали асфалтира преди изборите за да се отчете на партията 6 процента, сега ке копа за канализация. То да беше асфалтирано като хората. Този е тотален крадец
22.06.2026 12:28 | Кмет лажльо
Цвикяаааа бляааа вряааа няаааа дживиджанга!!!
22.06.2026 12:33 | Кмет лажльо
Радвайте се че водата тече, оти наесен пак ке ви я сопра бляааааа!!!
22.06.2026 13:20 | Micho
Georgi Daskalov se zanimava s momicheta na deteto my na vazrasta iztochi edin milion ot bykmeikarski kyshti s chyjdi lichni karti
22.06.2026 14:26 | Кмето вика
Пийте по една студена вода от чешмичките и заминавайте на плаж в Симитли.
Може и в Делчево.
22.06.2026 19:08 | Чочо мочо
Меткааа, виж плочките пред НАП !
На сол са. Смени ги тези плочки, гланцирани са и хлъзгат също като теб.
22.06.2026 20:44 | 123
Байкушев защо миеш улиците в сутрешния интензивен трафик ? Човече ти не си добре .Яко те хапе щуреца.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар