Кошмар в Кресненското дефиле! Валяк падна от платформа, джип „Мерцедес“ се заби в него, има пострадал /Снимки/
26 юни 2026 11:06 Mobile watches 45917 прочита Mobile comments 16 коментара

Сериозен стана преди минути в района на Кресненското дефиле, след като  валяк е паднал от платформа на товарен автомобил, разбра Struma.com.

По първоначална информация, движещ се след камиона джип „Мерцедес“ не е успял да избегне препятствието и се е ударил в падналата машина.

На мястото са се образували колони от автомобили, а движението в участъка е блоирано.

По първоначална информация е пострадал шофьора на джипа, който е транспортиран в МБАЛ-Благоевград.

Към момента се изясняват причините, довели до падането на валяка от платформата. Очаква се компетентните органи да извършат оглед и да установят обстоятелствата около произшествието. В района на гл. път. Е79 край Симитли полицаи пренасочват движението през прохода "Предел".

М. Иванов

26.06.2026 11:15 | Радев излъга хората
Няма никакъв контрол администрацията расте отговорност не носят, няма ДАЙ Няма полиция има синдикати да защитават държавната мафия
26.06.2026 11:49 | Прогресивни Бърльоци (ПБ)
ГЕРБ не са по-добри, да знаете!! 1! Ама нашия генерал Радеф с железен юмрук ке управлява, хорица...
26.06.2026 11:58 | Ха
Хайде сега водача.. неукрепен товар
Една хубава глоба за него и фирмата му и ще се научат как се работи
26.06.2026 11:59 | Герб
Ние закрихме ДАИ защото всички транспортни фирми работят за партията
26.06.2026 12:06 | караваната на Кончето
Ние сме жунгла.
26.06.2026 12:06 | Danho93
Koq firma e kajete
26.06.2026 12:11 | тоя жип е 300 бона
26.06.2026 12:31 | GLS 63 AMG
Ае да идва нов вирус да мирясаме малко, а?
26.06.2026 12:33 | Гошо
Фирма Балканстрой, ужас
26.06.2026 12:45 | 1234
А двата Калашника на снимката?
26.06.2026 12:49 | Ама баш
Мерцедес.. без циганин не върви
26.06.2026 13:17 | 123
Испанската полиция е задържала румънски "калашник" със 139 крадени телефона, при опит да се качи на автобусчето за Мамалигария. Имало някакъв музикален фестивал в Барселона една седмица и там са ги задигали телефоните. Цена нови към 150к евро, смятайте като ги шитнат по 300-400 парчето, какви коли могат да си позволят
26.06.2026 15:07 | 69
Меркендез и два калашника социално слаби -класика
26.06.2026 16:05 | 555
Пълна пародия от всякаде....
26.06.2026 17:52 | Минго
Тия манга. и от къде пари зажтакъв джип?
26.06.2026 18:56 | Роки
Каква глоба да им сложат на фирмата какви пет лева ако имаше жертви кой ще поемеш вината
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар