Недоволни фенове скочиха на бой на общинския съветник, съдията Р. Стоянов след футболна среща в петричкото село Беласица
24 септември 2018 11:22 Mobile watches 28035 прочита Mobile comments 22 коментара

В събота на стадиона в петричкото село Беласица един срещу друг на футболна среща се изправили отборите от двете Подгорски села Беласица и Самуилово. Съдия на срещата бил общинският съветник Росен Стоянов. Дербито между двата тима било доста оспорвано, според зрителите, но в края на срещата между "Беласица 08" и "Калабак" - Самуилово, резултатът бил 2:3 в полза на гостуващия отбор от с. Самуилово.

На финала на футболното дерби обаче недоволни фенове, огорчени от съдийските решения скочили на бой на съдията Росен Стоянов. В следствие на емоцията няколко от феновете на загубилия отбор нахълтали в съблекалнята, където бил Стоянов и се опитали да се саморазправят с него.

Припомняме ви, че преди около година Росен Стоянов бе нападнат в гръб пред спортната зала в южния град от неизвестни извършители. Тогава той бе с тежка контузия на главата, травми по тялото и амнезия в следствие на побоя. След няколко месеца лечение Росен Стоянов успя да се възстанови и започна активно да се връща към своята страст, футбола.