Откриха и унищожиха канабисова плантация в Петричко
27 юни 2026 06:10
13013 прочита
11 коментара
13013 прочита
11 коментара
Акция на полицията доведе до разкриването и унищожаването на добре поддържана канабисова плантация в Петричко. Вчера служители на реда откриха близо 600 корена от наркотичното растение, засадени и отглеждани в труднодостъпна местност.
По първоначална информация насажденията са били поливани и редовно обгрижвани . След установяването им растенията са били унищожени по установения ред, а по случая е образувано досъдебно производство.
От полицията подчертават, че подобни операции са част от постоянните действия за ограничаване на производството и разпространението на наркотични вещества в региона
Обикаляне с дробове и пеши.
Кой знае още колко такива ниви има из районите.
Трябва пълни унищожение на всички.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.