Откриха и унищожиха канабисова плантация в Петричко
27 юни 2026 06:10 Mobile watches 13013 прочита Mobile comments 11 коментара

 Акция на полицията доведе до разкриването и унищожаването на добре поддържана канабисова плантация в Петричко. Вчера служители на реда откриха близо 600 корена от наркотичното растение, засадени и отглеждани в труднодостъпна местност. 

По първоначална информация насажденията са били поливани и редовно обгрижвани . След установяването им растенията са били унищожени по установения ред, а по случая е образувано досъдебно производство. 

От полицията подчертават, че подобни операции са част от постоянните действия за ограничаване на производството и разпространението на наркотични вещества в региона  

27.06.2026 07:02 | ...
Канабис вилидж.
27.06.2026 08:44 | Шабат шалом
Петричанките и петричаните последно качество хора, най нишата класа сред обществата.
27.06.2026 10:18 | Илинденци
На Плоски под язовира Реджепа отглежда ниви заедно с сино му Ицо Ицо циганина обикаля нивите с кучетата всека година гледат ниви там и обикалят.
27.06.2026 10:21 | Шафков
Трябва по сериозна работа.
Обикаляне с дробове и пеши.
Кой знае още колко такива ниви има из районите.
Трябва пълни унищожение на всички.
27.06.2026 10:22 | Zapoznat sam
Redjep oshte li ebesh tova gnusno prase Mima Ulavata Taa shmarkalka ki ti izpushi nivite hahaha
27.06.2026 12:26 | Менчин
Реджрпо верно ли ебе бишето Мима Улавата от Благоевград
27.06.2026 12:35 | Верно е
Верно е. Мима Улавата одеше и се ебеше и с други докат Слави я хранеше и и пращаше пари. Всека вечер обръщаше шишетата с вина и шмъркаше. Реджеп верно си тъпо копеле.
27.06.2026 14:37 | Гинка
Чакало е пуснат, това ли е родното правосъдие?
27.06.2026 17:18 | Кико дупето
Герги Филянов хомосексуалиста гледа канабис по Мелник
27.06.2026 17:36 | Боко
Да ви ЕБА майката. В белите страни свободно можеш да си я закупиш и държавите печелят от това. Полицай дори ще ти подаде огънче ако помолиш. Тук в БЪЛХАРИЯ масово туземци все още мислят тревата за хероин. Пълни идиоти.
27.06.2026 18:01 | Боко
Ако беше легална немаше да и е такава цената. Трева гледат тия дет са с две леви ръце у газо и чакат лесните пари както и дилърите. Пълни шматки иначе ки умрат от глад.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар