Петима непълнолетни се биха в санданското с. Поленица, един е със счупен нос
24 юни 2026 10:10
7508 прочита
10 коментара
7508 прочита
10 коментара
Около 22:15 часа на 23.06.2026 г. в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой.
От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.