Петима непълнолетни се биха в санданското с. Поленица, един е със счупен нос
24 юни 2026 10:10 Mobile watches 7508 прочита Mobile comments 10 коментара

Около 22:15 часа на 23.06.2026 г. в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за непълнолетен младеж, който е пострадал след побой.

От работещите по случая полицейски служители е установено, че около 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е възникнало спречкване между пет непълнолетни и едно малолетно лице, при което пострадалият младеж е получил фрактура на носните кости.

За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство.

24.06.2026 10:26 | ...
Сандански стана вторият Перник. Всеки е Брус Лий или Жан-Клод ван Дам.
24.06.2026 10:36 | ...
И това с петима на един вони на цигани. Те навсякъде правят тумби и скачат на хората, защото са страхливци.
24.06.2026 10:42 | Спас
Майка ви дееба като не знаете за какво става на въпрос не пишете некомпетентни коментари
24.06.2026 10:53 | .
такае на Спас майкаму ми би куро с гъзо
24.06.2026 11:12 | Спас
Тоя с едната . Може да си ебе путката майчина
24.06.2026 11:37 | .
са га клецам на майкати ма мноо се насира ела дага га измииш и пак дага подпукам че засмарде на лайна
24.06.2026 12:40 | Маршало
Жоро човката топи търговците по града да фалира некой че търси витрина да тури жена му на нея да работи тя е стара карачка има опит
24.06.2026 13:03 | Тоцката
Коя е тая
24.06.2026 15:37 | Гошо от Почивка
Там само мутри и мутреси има . Всички са баровци няма бедни . хахахахаха
24.06.2026 17:54 | Тодорчо моtorcho
Abe jivi i zdravi da sa
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар