2125 прочита
0 коментара
Продължава издирването на безарабския българин Владислав от Сандански, който е в неизвестност от вторник следобед. Младият мъж е с аутизъм, а близките му се притесняват, че може да е дезориентиран, уплашен и да се нуждае от помощ.
За последно Владислав е забелязан на 7 юли около 15:00 часа в района на шкембеджийницата „Майора“ в Сандански. От този момент следите му се губят и до момента няма информация за местонахождението му.
Допълнително безпокойство буди фактът, че той не носи със себе си мобилен телефон, а необходимите му лекарства са останали вкъщи.
Владислав говори руски език. По информация на неговите близки не е изключено да е поел в посока София, където семейството е живяло преди време.
Всеки, който е забелязал Владислав или разполага с информация, която би могла да помогне за откриването му, е призован незабавно да се свърже с неговите близки на телефон 0876 183 724 или да подаде сигнал в най-близкото полицейско управление.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.