Първо в Struma.com: Освободиха Бисер Михайлов от поста управител на „Напоителни системи“ клон „Струма – Места“
24 юни 2026 14:05 Mobile watches 12726 прочита Mobile comments 22 коментара

Бисер Михайлов е освободен от длъжността управител на „Напоителни системи“ ЕАД – клон „Струма – Места“, научи Struma.com от свои източници в столицата.

Михайлов зае поста през 2023 година, след като преди това беше областен управител на Благоевград от квотата на ПП ГЕРБ.

Назначението му тогава бе част от кадрови промени в структурата на дружеството, като той пое ръководството на клона, отговарящ за територията на областите Благоевград и Кюстендил.

По време на управлението си Михайлов нееднократно заявяваше, че сред основните приоритети са поддържането на хидромелиоративната инфраструктура, обезпечаването на поливните сезони и подобряване условията за земеделските производители в региона.

Към момента няма официална информация за мотивите за освобождаването му, както и кой ще поеме ръководството на клона.

Очаква се в следващите дни да бъде обявено новото ръководство и да стане ясно дали предстоят и други кадрови промени в системата.

М. Иванов

24.06.2026 14:23 | Не разбирам?!
Тоя борсук още ли са го държали на такива позиции?! А ние чакаме нещо да се промени и държавата да тръгне към по-добро. Все такива тъпчовци гласят на отговорни постове, а ние се чудим защо затъваме от ден на ден. Ами онзи глупак - Александър Мацурев - шефът на ДАИ - до кога ще го търпите да смуче народни пари? И шофьорски, разбира се. И после се чудим как ли инфлацията догодина ще е 7%. Ами - ето така! С такива тъпигьози-айдуци!
24.06.2026 14:24 | Гого
Бате значи си ритнал МАЧКАТА и сега си извън играта.
24.06.2026 14:28 | Добре изглежда
Много мазен, бе. Ама кух, та прост!
24.06.2026 14:47 | Фики
Скоро и областния
24.06.2026 15:34 | бай Хой
Ама как така ще махате Бисеро, бе? Он е таков експерт, и стари таратайки знае да внася, и тапия за адвокатин има (навярно е ПИФ-аджия от ЮЗУ-то като Шиши), вероятно е изучил подаването на вода (и някои други части на тялото) от гуруто си Боко Маркуча, пък вие ще го сменяте, сакън!
24.06.2026 15:36 | СекЛеЦарката
“Еби, Бисе, еби!... “
24.06.2026 15:38 | 001
Разгеле! Сега и жена му ше го изгони от дома оти нема да и носи парса.
24.06.2026 15:50 | Павката
Айде наред е маторицата от басейнова
24.06.2026 15:54 | До Павката
Коя е тая тлъста и спаружена лелка от басейнова ?
24.06.2026 15:59 | Яз0
Тоя чичак е от партията на наш Цуци, демек Пе Пе Ец.
24.06.2026 16:04 | Павката
Много е яка...
24.06.2026 16:21 | Любе Паянтата
Тоя навремето беше ченчаджия
24.06.2026 16:48 | kalinkata
Ако Радев иска промяна трябва да смени всички директори назначени от предишните правителства. НОИ, здравна каса, образование, енерго, пощи, горско, и т. н. и т. н. Иначе пак ще стане нов бърдак със стари проститутки.
24.06.2026 17:06 | Боко Тиквата
Време беше, Радев да не го тури на Язовирна дирекция. Като Шушката от Областен та на Митници?
24.06.2026 17:09 | Боко Тиквата
А... за Областна пътна дирекция става! След Куневите простотии тоя ще досере нещата!!!
24.06.2026 17:40 | Иван
Да ходи да си продава стари коли в автокъшата .От там отиде в герб.
Но Рашко ще му намери пак някое държавно място.
24.06.2026 18:26 | Брадатия
Айде и Попето от гръдъ по него на борсата.
24.06.2026 18:29 | Питане
Къде ли ще го наредят сега?????
24.06.2026 18:55 | старогражданин
Нищо не е последно в ГЕРБ. Докато има хора на нивото на Бисер Михайлов. Не ми е за първи път да съм срещу всички от форума.
24.06.2026 19:17 | караваната на Кончето
Дееба и заплатаджийте "напоителни системи" мама ви ьбем. Сашко от Перник да ве бие със секира.
24.06.2026 19:18 | караваната на Кончето
клон "Струма-Места" е що напояват мама ви ьбем
24.06.2026 21:34 | Петранка Иванова
А в полицията се крияТ. Една служба от кадри на ГЕРБ и ДПС за часове са разболели двама. Не им се тръгва. Един сол ташак на Престижен бизнесмен и той много болен бил.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар