Пуснаха движението в Кресненското дефиле
26 юни 2026 14:48 Mobile watches 3329 прочита Mobile comments 4 коментара

 Възстановено е движението и в двете посоки при км 391 на път I-1 Благоевград – ГКПП „Кулата“ в участъка Кресненско ханче – Кресна, което беше блокирано заради инцедент с паднал на платното багер. Започва изтеглянето на километричните опашки, образували се впоследните няколко часа, шофирайте внимателно. 

В. Василев 

26.06.2026 16:38 | _
Кога? Къде?
26.06.2026 16:48 | Какъв трансформърс
Валякът стана багер.
26.06.2026 16:56 | Аман
Да ве пуснат нз къде опашката е до микрево
26.06.2026 16:59 | 2006
Да гу пуснат на АПИ в задния двор, 30 години няма алтернатива
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар