Спасителна акция в Беласица, турист падна в дере, откриха го около 21 часа /Обновена/
06 февруари 2021 18:55 Mobile watches 22463 прочита Mobile comments 6 коментара

Спасителна акция в Беласица планина. Турист е паднал в дере в планината и е с фрактури на крака.

Спасители от Сандански и Благоевград се опитват да стигнат до него и да му окажат помощ.Разбра се, че около 21 часа спасителите са достигнали до пострадалия. Спасителната акция, в която участвали и пожарникари се провела труно, поради многото сняг. Туристите били двама, разбра Struma.com.

 Единият не е пострадал, имал телефон в себе си, от който се обадил за помощ и посочил локацията., което улеснило спасителния екип.

06.02.2021 20:57 | Петрич
Къде в Беласица
06.02.2021 21:08 | И
Още не са ги открили
06.02.2021 22:00 | 1
Намерени са
07.02.2021 07:20 | ИВАН
Да опита на К 2
07.02.2021 08:43 | Мони
Утре ще пуснат във ФБ селфитата, които са си направили с изгрева на връх Радомир.
07.02.2021 09:29 | Петър
Екипите са от петричката пожарна и сандански. Отново грешна информация
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар