В Благоевград: Младеж попадна в полицейски капан на ул. „Иван Гарванов“, заловен да управлява мотор без книжка
22 юни 2026 14:06 Mobile watches 12261 прочита Mobile comments 14 коментара

 

Младеж бе заловен от полицейски служители на ул. „Иван Гарванов“ в Благоевград да управлява мотоциклет без необходимото свидетелство за управление. Три патрулни автомобила пристигнаха на мястото, засиленото полицейско присъствие впечатли минувачите.

На младежа бе съставен акт за нарушението. В момента в Благоевград има масови акции, насочени срещу нарушителите на закона за движение по пътищата и срещу разпространението на наркотици на територията на областния център, това обяснява и засиленото полицейско присъствие навсякъде по града.

Г. Георгиева  
 
 

22.06.2026 14:20 | Само питам
Защо три автомобила за един нарушител?
И защо по 10 ченгета водят в съда разни кокошкари, счетоводителки и други дребни нарушители докато по селата няма кьорав полицай?
22.06.2026 14:26 | Селяк от Грамада
Идете между 18 и 20ч в края на Иван Гарванов при гробищата и ще хванете 2 3 деца с атв-та
22.06.2026 14:40 | Кире
Това са си техните деца ние плащаме таксита и карти за автобуса те си ги возят техните с патрулката
22.06.2026 15:25 | М.
А какво правят полицаите, за да осигурят проходимост по улиците на градския транспорт, особено в Грамада и Плажа? Няма ги никакви.
22.06.2026 15:43 | Дзверо
Защо бре грамаждани се топите един друг
22.06.2026 15:54 | караваната на Кончето
турете го макя му
22.06.2026 16:09 | ДААА
Каква акция, събота и неделя до полунощ има кросови мотори на задни гуми по тротоари и улиците няма кьораво полицайче, и за капак цигани дънят цяла нощ музика от синия лъв. Няма държава някаква територия и всеки се оправя сам кой как може...
Акция това трябва да е всеки ден...
Нали затова им вдигнаха заплатите, какбеше а дано ама надали.....
22.06.2026 16:25 | 345
без книжка, без каска, без номера, без светлини, бучи на умрело
22.06.2026 16:26 | 345
Без елементарно възпитание, без приятелка и т. н
22.06.2026 17:37 | Людмил
Тоя келеш некой го е натопил. Сигурно му отмъщава за нещо си. Са ке врека като яре...
22.06.2026 18:10 | Смешници
На бул. Пейо Яворов при жълтото, всяка събота и неделя, дори някой път през седмицата по цял ден 1-2 на келеши с кросови мотори, карат като ненормални, вдигат на задни гуми на булеварда, направете и на тях хайка, всяка вечер тия селтаци с гърмящите ауспуси се изрязват от базата до Зинката, дрифтове правят, мазало е. Подал съм сигнал към общината и нищо, имало решение някога да поставят "шапките" за намаляне на скоростта, вече трети месец нищо
22.06.2026 18:13 | Някого
Какво свидетелство за управление на кросов мотор бе простаци.
22.06.2026 19:17 | Боби
Ей селяко гледай скоро теб да не те хванат там където не трябва.. Селяк
не хватс
22.06.2026 21:19 | Oрс
Благоевград се тресе от комплексарщина.... всеки си мисли че е главен герой във филм...!
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар