Задържаха дрогиран зад волана в Добринище
24 юни 2026 11:02 Mobile watches 2289 прочита Mobile comments 1 коментар

Със заповед за задържане до 24 часа е задържан 33-годишен мъж от гр. Добринище, след като около 20:00 часа на 23.06.2026 г. на ул. „Васил Коларов“ в гр. Добринище, от полицейски служители на РУ-Банско му е направена проба с техническо средство и е констатирано, че същият управлява лек автомобил „Фолксваген Голф“ след употреба на наркотично вещество. В хода на работата по случая е проверено и обитаваното от мъжа жилище в гр. Добринище, където е открита около 0,11 грама марихуана. Уведомена е компетентната прокуратура. Работата продължава.

24.06.2026 12:02 | ...
В България има повече дрогирани и пияни, отколкото нормални хора. Политиците научиха хората да правят каквото си искат и народът откачи. Когато видите пак Андрей Райчев, Кутев, Копейкин, Нинова и др. да говорят по телевизията и журналистите да ги слушат като ментори, да знаете, че всеки в държавата е решил да си прави своето и никой не може да му каже нищо.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар