Задържаха пияни шофьори в Благоевград и Банско
22 юни 2026 12:52 Mobile watches 2902 прочита Mobile comments 1 коментар

След направени проби с техническо средство, от полицейски служители на
ОДМВР-Благоевград са установени двама водачи на ППС, шофиращи след
употреба на алкохол:

На 20.06.2026 г. около 23:50 часа по ул. „Катина и Никола Хайдукови“ в гр.
Благоевград, 42-годишен мъж от града е управлявал лек автомобил „Пежо“ с
наличие на 1,59 промила алкохол в издишания от него въздух.

На 20.06.2026 г. около 04:15 часа по ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград, 34-
годишен благоевградчанин е управлявал лек автомобил „Опел Мерива“ с наличие
на 1,22 промила алкохол в издишания от него въздух.
На 21.06.2026 г. около16:35 часа по ул. „Цар Симеон“ в гр. Банско, 56-годишен мъж
от гр. София е управлявал лек автомобил „Митсубиши“ с наличие на 2,21 промила
алкохол в издишания от него въздух.

22.06.2026 21:27 | Ivan Petrov
Да ве се ачкам на драсканиците кефеви
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар