Започна реконструкция на уличен водопровод в с. Баня
24 юни 2026 10:12 Mobile watches 1425 прочита Mobile comments 4 коментара

Екипите на ВиК-Благоевград дадоха старт на реконструкцията на уличен водопровод по ул. 26-та в с. Баня, в участъка с о.т. 66 – 47 – 48 – 40 – 39а – 49.
Строително-монтажните дейности ще се изпълняват в периода от 23.06.2026 г. до 10.07.2026 г. и са насочени към подобряване на надеждността на водоснабдителната мрежа и намаляване на риска от бъдещи аварии.

Във връзка с изпълнението на обекта ще има нарушения във водоподаването в района на ремонтните дейности в работни дни от 09:00 ч. до 17:00 ч.


24.06.2026 11:51 | Абаб
Ако като в Якоруда хич да не го правят! Оставиха си ръцете, некомпетентни!
24.06.2026 11:52 | Абаб
Ако е като в Якоруда хич да не го правят, некомпетентни и некадърни са!
24.06.2026 12:37 | аромати
Откакто миналата година под джамията направиха новия водопровод, като се промени времето особено с валежи, от сифоните на партерните етажи мирише на лайна а и от сифоните в мазето излизат цели роти хлебарки големи и черни като бръмбари. Запознати казват, че не са сложени необходимите есове, които възпрепятстват подобни проблеми. Явно спестените пари за качество сега ще го търпим ние доде сме живи. Туй дето викахме хубава работа ама циганска вече си е чистокръвна българска работа. Българинът за малко пари голям циганини става.
24.06.2026 16:59 | Боко Тиквата
Изкоп с багер при положена тръба ли се изпълнява? Къде е пясъчната подложка 10 см. за тръбите? Дълбочината на тръбите в този случай няма 80 см. от терена. Пясъчна засипка ще има ли? А трошен камък фракция 0/40 мм.?
Мартинчо ходи да си доучиш!
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар