Депутатката от Кюстендил М. Манолова обсажда парламента!
24 февруари 2015 14:44 Mobile watches 8397 прочита Mobile comments 3 коментара

Червената депутатка Мая Манолова готви тотална обсада на парламента. От интернет тя призова за масиран протест пред сградата на Народното събрание заради гласуването на новия заем от 16 милиарда лева утре в пленарната зала.

"Нека се противопоставим на загробването на България, нека изразим гражданската ни позиция утре в 10 часа в градинката при Народното събрание", написа тя. Междувременно източници на "Всеки ден" в централата на БСП на "Позитано" 20 разкриха, че партията се стяга за национални демонстрации в много от областните градове.

Със сигурност за утрешния червен протест се чакат автобуси от Кюстендил, Враца, Монтана, Пловдив и други социалистически организации.  

3 коментара
Коментирай
24.02.2015 15:29 | независим
Евала на Мая Манолова. Другите дремат като.....
24.02.2015 16:20 | старогражданин
Независимо комуне нема!
24.02.2015 17:22 | за Санданчани !
13 общински съветници сезираха Прокуратурата за РЕП-търгове в Сандански

Според тях кметът Тотев не само е нарушил законните си задължения, но е отнел и правото на Общински съвет – Сандански, да упражни контрол върху изпълнението на издадените от местния парламент актове !!

за водопровода в с. Кръстилци кога !
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар