За пореден път! Михаил Рахов от сдружение "Бъдеще за община Банско" се включва в битката за кмет
19 септември 2015 19:13 Mobile watches 27370 прочита Mobile comments 16 коментара

Михаил Рахов е кандидатът за кмет на сдружение "Бъдеще за община Банско", той се регистрира в ОИК и поведе листата от кандидат-съветници на сдружението . Рахов е кандидат за кмет за пореден път на сдружението, независимо, че при последните избори дори не успя да стигне до балотаж. Защо, въпреки неуспеха му, "Бъдеще за Банско" отново се спря на него, е въпрос на партийна политика и вероятно на нови избуели надежди.

Изненадващо в списъка с кандидат-парламентаристи не присъства бившият заместник-кмет Стойчо Баненски, за когото се говореше, че вероятно ще заеме второто място сред кандидатите за съветници. Това отприщи всякакви коментари в Банско. Според някои Баненски щял да присъства в челните места на листата на ПП ГЕРБ и не е част от сдружението, докато работил като заместник-кмет се сближил с кмета Георги Икономов, който го поканил в неговата листа.

Дали това е така официално не отговарят нито от сдружението, нито от политическа партия ГЕРБ. Факт е, обаче, че нещо се случва в сдружение "Бъдеще за община Банско", дали вътрешнопартийни конфронтации при подредбата на съветническата листа са довели до отсъствието на Баненски ще разберем, когато ПП ГЕРБ регистрира листата си, която ревниво пази.

П.Кирилов

16 коментара
Коментирай
19.09.2015 21:14 | Литератор
Миле иска се научи първо да може да каже барем едно изречение...
19.09.2015 21:43 | райна
Ама хора не може ли да се прецените, видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак. Та при Михаил Рахов е същото. Аман от прости кандидати!!!!! Възмутена съм
20.09.2015 06:31 | Цеко Минев
Михаил Рахов внук на отявлен Комунист-партизанин, зет на бивш депотат от БКП-БСП грабител на държавно имущество. Подлога на Цеко Минев и Джипсо в Банско. Това е Михаил Рахов кандидат за кмет за пореден път на сдружението. Гласувай те за него ако искате Цеко Минев да управлява Баннско и да се разписвате под една ведимост, така се управлява с вашите пари вложени в мойта банка. Благодаря ви!!!!!
20.09.2015 12:58 | до цеко
Абе ти като гледам си доста запознат? Де се земи направи и кратка биография на Икономов и семейство и да си дойдем на думата
20.09.2015 13:58 | Цеко Минев
За Икономов не знам каква му е биографията ама за Цане Краваров да знаеш какъ в Комунис и крадец е много трябва да се пише и за него, аз лично му направих офшорките в Кипър да си харчи паричките от откраднатото от вас Банскалии. Сложил е некой лев и в банката ми на преференциална лихва разбира се та от вашите пари вложени в Банката да печели и той за да има за Мерцедеса за бензин .Послеслов: Цане земи скрий Мерцедеса оти идват избори да не гледат хората в лукса който живееш.
20.09.2015 14:13 | цане офшорката
Сутринта беа сичките дриполе от вмро в цръква барабар с пачовци, шамбивци и друзи дриполе от сдружението и цане гнасната вежа спеше там да почета паметта на некаков си комунис радон тодев умрел от скокоч. Звмете се скриите бе дриполе па ле искате да расипете общината !!
20.09.2015 17:46 | Банскалии
Проблема нее само Миле Бабин а и Гошо Икономов, Дине Дурчов, Цане Краваров и четиримата са от червени котила забъркани с мутрите и наведени на Цеко амбициозни и безкруполни обичащи парите и ДАЛАВЕРИТЕ. Тежко ни на Банско иБанскалии
20.09.2015 18:27 | до цеко
Дали па е убаво да думате само за тоа и за оне, а па за вас си нищо да не кажувате. Не разбрах за Гошо ДДС-то оти не се коментира нищо, сигурно ве е страх да не ве изпади от общината?
20.09.2015 22:36 | Цеко Минев
Цане, Цане, не ме е страх от тебе защото аз не работя в община Банско. АЗ Цане не рабоня никаде АЗ Цане съм собственик на банка и не забравяй че работя и с твоите пари, ако си отворя устата ще ти се види тесно в България.
20.09.2015 23:03 | Чичо Цане Краваров
Цеко чичовото не се занимаваи с мене ти чувай Банката оти да не изгоре парите на синовето а за уволнението че питаш новите ти господари от САРАИТЕ да не те пратаа и тебе в БЕЛГРАД. Нене оставей сами мола ти се
21.09.2015 07:31 | АХМЕД ДОГАН
ЦАНЕ ЦАНЕ НАЛИ ЦАНЕ АЗ СЪМ ТИ ГОСПОДАР ЦАНЕ!!! Нали цане АЗ АХМЕД ДОГАН цане съм ти господар и на тебе ако не знаеш, нали цане те подкрепям за кмет с партиятя на България без Цензора парите ти идват от Сараите цане и не говори за Банката ми шото от нея идват парите и за тебе. ОТНОСНО : Регистриране на Местна коалиция ЗАЕДНО ЗА ОБЩИНА БАНСКО – ВМРО, ББЦ, ДСХ за участие в изборите за общински съветници и кметове на 25. 10. 2015 г. Честито ви на воеводите от Банско от мен АХМЕД ДОГАН
21.09.2015 11:00 | гражданка
Михаил Рахов има шанс да стане кмет. Млад и амбициозен е. Вие, Ахмед Доган кажете нещо повече за вашата партия . Мисла че има доста политическа проституция, особено на село
21.09.2015 12:16 | hhh
Защо ми изтрихте коментара Струма? И вас ли ви купиха от Герб? Да живее свободата на словото!
21.09.2015 13:09 | Мими
не пиши на латиница !повтори го на български !такива са правилата и без цинизми
22.09.2015 01:25 | fen
до цане ошфорката-личи че не си от Банско, а си някакво кременско или гостунско герберско лакейче, щом не знаеш Радон Тодев кой е, и го наричаш комунист, а и опита да пишеш на бански ти е жалък. ЗАКОПАХТЕ си втория мандат във водния цикъл, направен по най некадърния начин, врочем като всичко останало.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар