17-годишен заплаши майка си с убийство
10 април 2024 18:22 Mobile watches 4522 прочита Mobile comments 1 коментар

Седемнайсетгодишен младеж е насочил пистолет към майка си и я е заплашил с убийство, съобщиха от пресцентъра на МВР.

Това е станало на 5 април в района на площад „Лъвов мост" в София. Същия ден жената се е обърнала към полицията.

Момчето е задържано за постоянно в ареста. Събраните материали са докладвани в Софийската районна прокуратура и задържаният е привлечен като обвиняем. От полицията допълват, че това не е първата му криминална проява, посочва БТА./Днес.бг

 

10.04.2024 19:22 | ...
Най- вероятно наркотици ..
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар