19-годишна опита да пренесе близо 10 кг марихуана през летище София
26 февруари 2025 12:04 Mobile watches 7375 прочита Mobile comments 1 коментар

Митническите инспектори на летище София задържаха близо 10 килограма марихуана след проверка на багаж на пътничка, пристигаща с полет от Доха, съобщиха от Агенция "Митници".

На 24 февруари митническите служители от отдел "Борба с наркотрафика" в ТД "Митница София" на летище София извършват проверка на 19-годишна българска гражданка, пътуваща по маршрут Тайланд – Доха – София.

В багажа на пътничката митническите инспектори установяват 33 пакета с марихуана. Общото бруто тегло на наркотичното вещество е около 9,800 кг. Марихуаната е задържана.

Случаят е докладван на Софийската градска прокуратура, като има издадено постановление за задържане на пътничката за срок до 72 часа./Bnt.bg

26.02.2025 17:37 | кур до коленко.
незабавно я пращаите тази при манафите та да я разпорат и дано и доиде поне малко акъл и се укроти.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар