33-годишен перничанин е задържан за шофиране на автомобил след употреба на наркотични вещества
21 май 2024 17:30 Mobile watches 5621 прочита Mobile comments 0 коментара

Вчера на кръстовището на улиците „Освобождение“ и „Балканджи Йово“ полицаи от Първо РУ проверили лек автомобил „Фолксваген“ зад волана на който бил 33-годишен жител на областния град. Тестът му за наркотици отчел положителен резултат за кокаин. Отказал кръвна проба за химичен анализ и бил задържан за до 24 часа с полицейска заповед.
Започнато е бързо производство и работата продължава.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар