59-г. жена сви 13 бона от болен роднина, похарчи ги за кола
20 май 2025 14:32 Mobile watches 3847 прочита Mobile comments 0 коментара

59-годишна жена е привлечена като обвиняема за това, че е ограбила възрастен болен мъж в дома му в село Старосел. Отнените пари са 13 500 лева.

В.Д. е обвинена за това, че в периода от 22 април до 3 май от жилището на 69-годишния мъж в Старосел е отнела сума в размер от 13 500 лв., без неговото съгласие и с намерение противозаконно да ги присвои, предаде БЛИЦ.бг.

Двамата били далечни роднини. В.Д. посетила пострадалия мъж, който бил болен и живеел в къща в с. Старосел, обл. Пловдив. Установено е, че тя извършила кражбата на парите от стая в дома му.

Подаден е бил сигнал в полицията, като под надзора на Районна прокуратура – Пловдив са започнали действия по разследването.

Установено е, че В.Д. закупила лек автомобил с отнетите пари. Тя е възстановила сумата на пострадалия мъж в края на миналата седмица.

Досъдебното производство ще приключи в законовия срок.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар