Бебе почина в Бургас дни след поставянето на ваксина
23 юли 2025 13:35 Mobile watches 7245 прочита Mobile comments 0 коментара

11-месечно бебе е починало в УМБАЛ – Бургас. Лекарите са направили всичко възможно да го спасят, повикана е била спешно от Стара Загора регионалната педиатрична консултантка, но детето издъхнало.

След като като му е била поставена задължителна ваксина в Поморие, където живее семейството му, бебето развило много висока температура.

Наложил се е спешен прием в бургаската болница, пише Труд.

Детето е било прието в реанимация и интубирано.

Състоянието му обаче не се е подобрило. Ваксината в Поморие е била трета апликация.

novini.bg

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар