Брат и сестра под руините в Банкя? Появи се труп на жена 
26 януари 2025 09:49 Mobile watches 5187 прочита Mobile comments 0 коментара

 
Двама души все още се издирват след взрива на газова инсталация в къща в Банкя в петък. Те са брат и сестра, собственици на разрушеното жилище. Малко по-късно в събота стана ясно, че екипите са намерили силно обгорен труп на жена. Разчистването на останките продължава. 


Пострадала е и съседната къща-близка, съобщи пред bTV Мария Тенева, директор на аварийните екипи на Столична община. 


"Още в първия момент, може би през утрешния ден ще мине тази комисия, ще установи щетите и, разбира се, хората ще разчитат на помощ", заяви пред БНР кметът на Банкя Рангел Марков. 


 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар