Българи и украинци си спретнаха зверско меле в култов бар в Слънчев бряг
02 септември 2024 11:00 Mobile watches 8764 прочита Mobile comments 8 коментара

Бой между подпийнали клиенти на култовия бар "Мексо" в Слънчев бряг и охраната завърши с пострадал и трима души в ареста.

В петък около 01.40 ч. в Районно управление – Несебър е получено съобщение за инцидента от обичаен характер в Слънчев бряг., предаде БЛИЦ.

При сбиване е пострадал 36-годишен украински гражданин, който е получил контузия на крака и е откаран в УМБАЛ – Бургас.

Пострадалият заедно с други двама украинци били клиенти в заведението, но между тях и друг мъж от бара – 39-годишен от Казанлък, възникнал скандал, прераснал в сбиване, пише Флагман.

Охранителите на обекта – 38-годишен хасковлия и 22-годишен казанлъчанин извели от бара участниците в спречкването, но се включили в сбиването от страната на сънародника си.

И тримата българи са задържани със заповед за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.

02.09.2024 15:42 | Пурко
Бой по укрите.
03.09.2024 00:54 | сиктир
българите задържани, а усраинците?
03.09.2024 08:06 | дядя Путилин
Укрите вероятно са били “бежанци“ на наши помощи. Какво търсят по баровете и с какви пари? Сега този 39 годишен хохол, барабар с аверите му, чемодан-вокзал-домой и на фронта, вместо по баровете на плажа!
03.09.2024 11:31 | ku4e
Хохоли, отивайте та фронта да се биете за онзи наркоман Зеленски!
03.09.2024 17:34 | Гошо
Тея фашаги да ходят да се бият за фашистка Украйна а не на дискотеки. Марш от БГ
03.09.2024 17:34 | Гошо
Тея фашаги да ходят да се бият за фашистка Украйна а не на дискотеки. Марш от БГ
03.09.2024 19:18 | Чука
Фашаги са ватниците бе, титопитек!
03.09.2024 22:15 | djumalia.
putkavi mai4ina na .bg. instancite ako tova se slu4i v ukraina jiv 6tete oderat ama v prodajnata .bg, e taka.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар