сн. Нова тв
Дете падна от блок в Плевен и почина на място
01 януари 2025 23:56 Mobile watches 3350 прочита Mobile comments 0 коментара

То пушило вейп с близка до канабиса течност и му прилошало

Трагичен случай от Плевен в първия ден от новата година. 14-годишно момче почина, след като падна от последния етаж на 14-етажен блок в града, предаде NOVA.

Инцидентът е станал около 21 часа. Шест деца се събрали на покрива на блока, в който живеят. Едно от децата извадило вейп с течност, близка по съдържание до канабис. Всички от компанията си дръпнали по веднъж, само 14-годишното момче - няколко пъти, при което му прилошало. То отворило прозорец на междуетажното пространство и паднало от високия блок.

На място има криминалисти, които са иззели вейпа и ще уточняват съдържанието му. 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар