/ Професионална гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд“ в София
Гимназист падна от четвъртия етаж на столично училище
09 април 2025 12:34 Mobile watches 3546 прочита Mobile comments 0 коментара

Гимназист падна от четвъртия етаж на училище в София.

Инцидентът станал в Професионална гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд“ в София.

По първончална информация момчето е открити фрактури на крайниците, травма на лицето и е с опасност за живота. То е на възраст около 15 години.

Транспортирано е към противошоковата зала на "Пирогов". Все още не е ясно дали момчето е паднало, или е било бутнато, заяви пред NOVA заместник-директорът на гимназията инж. Искрен Миланов.

Сигналът за инцидента е подаден малко преди 11:30 ч. Родителите на детето са информирани.

Очаквайте още подробности!

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар