Снимка: iStock
Хванаха тийнейджър с 39 дози кокаин в София
27 септември 2024 13:50 Mobile watches 4228 прочита Mobile comments 1 коментар

Задържаха непълнолетен с 39 дози кокаин в София, съобщиха от полицията.

В хода на акцията срещу наркоразпространението на паркинг пред хранителна верига в кв. „Модерно предградие“, автопатрул спрял младеж, известен на полицията за разпространение на дрога, предаде Дарикнюз.

При проверката у 17-годишния полицаите открили 39 топчета с кокаин.

Тийнейджърът е задържан за срок до 24 часа. Той вече е попадал в ареста на районното управление в средата на юли, след като бил засечен с 13 дози кокаин и 35 – фентанил.

По случая е образувано досъдебно производство и предстои материалите да бъдат докладвани в Софийската градска прокуратура.
 

29.09.2024 17:34 | куката
фанете и тия в благоевград, какво за софия?
тоя гнусния и дребен дено
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар