Жена почина, след като разбрала, че е станала жертва на ало измама в София
20 декември 2023 13:30 Mobile watches 6321 прочита Mobile comments 0 коментара

Жена е починала малко след като разбрала, че е станала жертва на телефонна измама. Това съобщи главен инспектор Стефан Попов от СДВР.

"Това е престъпление е с дистанционен характер - всичко се извършва по телефона. Разговорите, които се провеждат са от румънски мобилни оператори. Въпреки тези неща, ние успяваме да стигнем до някъде. По-бавно може би, но успяваме. За тези три месеца, за които споменах, в София са задържани 5 лица, участвали в схемите както ние ги наричаме "мулета". Миналата седмица в София също имаше задържани две лица", поясни гл. инспектор Стефан Попов.

 От началото на октомври само в София са регистрирани 14 телефонни измами за над 110 000 лева, предаде БНТ./Дарик

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар