Жестоко убийство с брадва в Пирдоп
04 януари 2021 12:50 Mobile watches 5254 прочита Mobile comments 0 коментара

Мъж е загинал, след като е ударен с брадва при скандал в Пирдоп. Това съобщиха от ОДМВР - София. Сигналът е подаден около 21.57 часа на 31 декември в РУ - Пирдоп. Съобщено е за мъж в безпомощно състояние в помещение на бившето ТКЗС в града. Пострадалият е починал в линейката по време на транспортирането му към болнично заведение.

По случая е образувано досъдебно производство. В хода на проведеното разследване криминалистите изяснили, че мъжът е бил ударен с брадва при скандал между него и друг мъж от същия град. Извършителят е установен и задържан, пише Блиц.

След доклад на събраните доказателства в прокуратурата 55-годишният криминално проявен извършител е привлечен като обвиняем за престъпление по чл. 115 от НК и арестът му е удължен за срок до 72 часа.

 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар