сн. БТА
Кирил Петков е привлечен като обвиняем за ареста на Бойко Борисов
19 декември 2024 20:03 Mobile watches 5453 прочита Mobile comments 2 коментара

Съпредседателят на ПП Кирил Петков е привлечен като обвиняем за ареста на Бойко Борисов. Това обяви той пред журналисти, на които показа призовка. 

"Това е изцяло политически мотивиран протест. Не трябва да питате прокуратурата, а Пеевски", каза той. 

Той ще се яви на разпит на 10 януари от 11 часа. 

Прокурорът, който ще води делото е Ангел Кънев - бивш зам.-председател на Спецпрокуратурата, която ние закрихме. "Тук случайни неща няма", каза той, предаде Дарикнюз.

"От днес нататък аз съм обвиняем. Днес шофьорът на Асен Василев беше оставен зад решетките по време на коледните празници. Днес беше поискан имунитета на Лена Бориславова, като бях вкарани и други депутати, за да се хвърли прах в очите на хората, за да не се види, че това е директна атака срещу ПП", каза той. 

Петков подчерта, че санитарния кордон е сработил. 

Асен Василев коментира, че това, което се вижда е, че няма поискани имунитети на всички, които преговарят за правителство. 

2 коментара
Коментирай
21.12.2024 13:34 | Съботан
Беганье му е макята...
21.12.2024 23:40 | Емил Костадинов
Тоя може директно да си го пращат в кауша...
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар