Кражба на медикаменти за 200 бона във Видин
23 август 2023 22:51 Mobile watches 3091 прочита Mobile comments 0 коментара

Кражба на медикаменти за около 200 000 лева е извършена във Видин, заяви административният ръководител на Районната прокуратура в дунавския град Илияна Целова, цитирана от БНТ.

Лекарствените продукти са се намирали в помещение във видинския жилищен комплекс “Стефан Стамболов“. То било използвано за склад.

На 22 август около 10:30 часа е установено, че е разбита входната врата на помещението и от него липсват медикаменти. Образувано е досъдебно производство под наблюдението на РП-Видин.

Извършват се активни оперативно-издирвателни действия, но към момента не е установен извършителят, уточни Целова./fakti.bg

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар