Момче е с опасност за живота след побой от съученик в София
20 март 2024 20:45 Mobile watches 5082 прочита Mobile comments 0 коментара

13-годишен ученик в тежко състояние и след побой, нанесен му от съученик. Момчето е настанено в "Пирогов", с опасност за живота. 

Сигнал за инцидента е подаден от бащата на пострадалия младеж. По непотвърдена информация случката се е разграла в близост до хипермакет на улица "Тодорини кукли".

Полицията е задържала 14-годишно момче за побой, съобщи БНР. То не е познато на органите на реда.

По случая се води разследване.Гласнюз.бг.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар