Снимка: iStock
Мъж почина на място след падане от електрически скутер в София
06 май 2025 16:14 Mobile watches 6108 прочита Mobile comments 1 коментар

52-годишен мъж е починал в столичния квартал „Модерно предградие“, след като е паднал от електрически скутер. Издъхнал е на място, съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ в София. 

Инцидентът е станал след 21:00 часа на 5 май.

Спешният екип е пристигнал на адреса за 5 минути, но само е констатирал смъртта на мъжа, предаде Дарикнюз.бг.

Това е пореден инцидент с електрическо превозно средство скутер или тротинетка. Продължава да е тежко състоянието на двете деца - на 13 и 14 години, както и на 20-годишната жена, които пострадаха при управление на тротинетки в Силистренско в края на миналата седмица

06.05.2025 21:46 | Zagan
забранете ги бе, олигофрени
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар