/ www.istockphoto.com
Мъж почина след сбиване в село Габровница
17 юли 2023 12:39 Mobile watches 6850 прочита Mobile comments 0 коментара

58-годишен мъж е починал при сбиване между трима души в село Габровница, Монтанско, съобщиха от полицията. По случая са задържани двама мъже на 28 години и на 18 години, предаде Дарик.

Скандалът между тримата мъже е възникнал на 15 юли заради отправени неприлични реплики от страна на задържаните към семейството на починалия мъж, прераснал е в сбиване, при което двамата са му нанесли удари с предмет. 58-годишният мъж изпаднал в безсъзнание. При пристигането на органите на реда е установено, че той е починал.

Биячите са задържани, като единият е настанен в помещение за задържане в болницата в Монтана заради получени травми на главата.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар