Мъж уби жена в дома ѝ в Червен бряг и се самоуби
10 април 2024 11:57 Mobile watches 10630 прочита Mobile comments 2 коментара

7-годишен мъж уби 42-годишна жена в дома ѝ в Червен бряг и се самоуби, съобщиха от полицията.

Сигналът за тежкото престъпление е получен тази сутрин в 06:57 часа

Мъжът е сложил край на живота си в друга къща в града.

Извършва се разследване под ръководството на прокуратурата, предава Новини.бг.

10.04.2024 12:43 | ...
7 г. мъж срещу 42 г. жена?
10.04.2024 18:53 | ???
Ми какво се учудваш На струмата само датата и е верна... понякога
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар