Мъж заплаши с убийство жена си в Югозапада
05 юни 2025 12:43 Mobile watches 4914 прочита Mobile comments 1 коментар

Поредният случай на домашно насилие разследват служители от Второ РУ.
Вчера около 16, 00 ч. 33-годишна жена подала сигнал в районното управление, че мъжът с когото е живяла на семейни начала я е заплашил с убийство в района на Кооперативния пазар в пернишкия кв. „Изток“.

Органите на реда предприели действия за изясняване на случая. Установено е, че у жената бил предизвикан основателен страх за живота и здравето й. 37-годишнит мъж с кого имали общи деца бил задържан за до 24 ч. с полицейска заповед. Образувано е бързо производство и действията по разследването продължават под надзора на прокуратурата.

05.06.2025 18:24 | 444
Дали някога ще свършат изродите ? И този е някой, дето майка му, го е дала, друга жена да го отглежда. Некадърници и нещастници. Така е, най трудно се отглежда, детето на свекървата. А пък, като е и пияница, край. Иначе, евро, европейски съюз, бля, бля. А, европейски закони, КОГА?
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар