Снимка NOVA
Над 20 коли изгоряха на паркинг в Свети Влас /Снимки/
23 юли 2025 18:02 Mobile watches 10273 прочита Mobile comments 2 коментара

Пожар избухна на паркинг в близост до хотел в Свети Влас, съобщи за БТА кметът на града Иван Николов.

Пламъците са обхванали няколко автомобила. Чули са се и взривове, вероятно от възпламеняването им. 

По информация от МВР огънят вече е овладян, но са изгорели между 18 и 22 автомобила, посочва NOVA.

Кметът на Свети Влас посочи, че са евакуирани хората от хотел в близост и жилищна кооперация.

"На мястото има три противопожарни автомобила", каза кметът.

По думите му паркингът не е частен, а представлява свободна площ, където хората обичайно оставят колите си.

Причините за пожара все още не са ясни.

 

Снимка: Цеца Алексова, NOVA

Снимка: Цеца Алексова, NOVA

Снимка: Цеца Алексова, NOVA

24.07.2025 08:22 | ген. КУРоедов
Една от най-вероятните версии е запалил се електрически автомобил на украински “бежанец“. А честито, тия “бедни“ укри с коли за милиони, на които им плащаме безплатните курорти по хотели на морето от години, че и джобни им даваме, дали се проверява с какви пари са купили тези нови мощни електрически коли? Защо бежанските ни центрове са полупразни, а укрите ги дундуркаме по 4-5 звездни хотели, и то по морето, да си плацикат дупетата на плажа и да се напиват по кръчмите? По улиците, плажа и магазините на Бургас не можеш да се разминеш от наконтени “бежанки“ и дебеловрати яки “украински бежанци“ и всички говорят само на руски!?!
24.07.2025 20:16 | Чука
Точно там е фрашкано с блядки бе, копук. И версията е, че пияна рашка е направила пожара, ама важното е да си напишем дежурния коментар срещу заплащане.
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар