Обир в казино в София, маскирани са откраднали 30 хиляди лева
17 септември 2024 08:59 Mobile watches 7081 прочита Mobile comments 0 коментара

 
 
Грабеж на казино е извършен в столичния квартал „Люлин” тази сутринта, съобщи NOVA.

От пресцентъра на МВР са потвърдили за случилото се.

По данни на крупието двама души с маски са го напръскали със спрей и са задигнали близо 30 хиляди лева, след което са избягали.
 
 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар