Обир в казино в София, маскирани са откраднали 30 хиляди лева
17 септември 2024 08:59
7081 прочита
0 коментара
7081 прочита
0 коментара
Грабеж на казино е извършен в столичния квартал „Люлин” тази сутринта, съобщи NOVA.
От пресцентъра на МВР са потвърдили за случилото се.
По данни на крупието двама души с маски са го напръскали със спрей и са задигнали близо 30 хиляди лева, след което са избягали.
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.