Кадър Nova
Остават в ареста четиримата задържани за рекет в София
18 октомври 2024 20:19 Mobile watches 4802 прочита Mobile comments 0 коментара

 

Оставиха в ареста и повдигнаха обвинения на бандата, задържана при акция на спецполицаите в четвъртък. Според прокуратурата четиримата ѝ членове рекетирали и биели длъжници на колекторска фирма, с която имали договор, предава NOVA. 
Заподозрените бяха задържани от спецзвеното „Кобра” при СДВР. При акцията столичните полицаи иззели електрошок, метални палки, газови пистолети и маски. Трима от арестуваните са известни на органите на реда, а един от тях е осъждан.

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар