Георги Димитров, DarikNews.bg
Откриха тяло на мъж при Националния стадион
06 август 2025 12:03 Mobile watches 3987 прочита Mobile comments 0 коментара

Тяло на млад мъж е намерено в Борисовата градина в София близо до Националния стадион "Васил Левски". За случая потвърдиха от СДВР, предаде Дарикнюз.бг.

Трупът е открит край един от входовете при сектор В на стадиона след сигнал, подаден към Спешна помощ в 08:10 часа тази сутрин. Мъжът е на видима възраст от около 30 години. 

Полицейски екипи са на място. Предстои да бъде изяснено дали се касае за убийство, злополука, самоубийство или естествена смърт.

Разследването е под надзора на Софийската градска прокуратура. 

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар