Пиян шофьор се удари във влак в Шуменско
17 август 2024 23:33 Mobile watches 3875 прочита Mobile comments 1 коментар

Мъжът е с отнета книжка, а колата е била спряна от движение

Пиян шофьор с отнета книжка и кола, спряна от движение, се удари във влак в Шуменско. Инцидентът, който по чудо е само с материални щети, е станал на жп бариерата на село Каменяк.

От полицията в Шумен посочиха, че при тест с дрегер на шофьора е отчетено наличие на 2,18 промила алкохол. Той е 51- годишен мъж от село Каменяк, които е с отнето свидетелство за управление. Автомобилът пък е с прекратена регистрация, допълниха от ОДМВР./нова тв

18.08.2024 14:02 | kj
влака добре ли е?
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар