Почина жената, пребита от тийнейджър в Перник
20 септември 2024 21:45 Mobile watches 10829 прочита Mobile comments 1 коментар

я беше на командно дишане повече от месец

Почина жената, която беше пребита от 17-годишен ученик в Перник, научи NOVA от нейните близки. Тя беше на командно дишане повече от месец.

Припомняме, че бруталното посегателство беше извършено в края на юли месец. 56-годишната жена стояла спокойно на маса пред денонощен магазин в града и пиела кафе. На видео, заснето от охранителна камера, се вижда как младеж се приближава към нея, разговарят за кратко, след което той започва да я удря. По време на нападението с него е имало и друго момче, което е стояло отстрани.

21.09.2024 01:27 | сиктир
затвор до пенсия за въпросния "тинейджър"
ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар